Konstruktoriai

Yra 60 prekių.

Šiuo metu spalvotas smėlis, kaip medžiaga vaikų kūrybiškumui, išgyvena tikrą jo vystymosi bumą. Ir tai nenuostabu, nes su juo vaikai gali kurti ryškius ir linksmus paveiksliukus, tarsi pamojus stebuklinga lazdele. Tai tarsi kokia magija, paveikslėlis pradeda „atgyti“, kai tik vaikas paima smėlį į rankas ir pradeda juo piešti.

Norint išmokti piešti spalvotu smėliu, ypatingų įgūdžių nereikia, naudojamas specialus lipnus trafaretas, smėlis pats tinkamai prilimpa prie paviršiaus reikiamoje vietoje. Vaikams labai patinka kurti neįprastus ir ryškius vaizdus iš smėlio, ​​nes tai yra labai įdomu ir žavu. Smėlis yra malonus liesti, o jo birios savybės leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis procesu.

Be to, spalvotas smėlis naudingas vaiko vystymuisi. Žaidžiant šį įdomų žaidimą, vaikas gerina pirštų judėjimo motoriką, vaizduotę ir kūrybinius sugebėjimus, gerina atmintį ir erdvinį mąstymą, taip pat dėmesį ir atkaklumą. Šių savybių ugdymas yra ypač svarbus pačioje kūdikio gyvenimo pradžioje. Tėvų ir mokytojų uždavinys laiku atkreipti dėmesį į tai.

Piešimas su spalvotu smėliu taip pat turi teigiamą poveikį nervų sistemai, padeda atsikratyti streso, nerimo, mažina nerimą ir baimę. Ekspertai teigia, kad tai dėl pačios medžiagos atpalaiduojančių savybių. Atsižvelgiant į tai, spalvoto smėlio piešimo privalumai yra akivaizdūs ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Labai naudingas piešimas smėliu yra vyresnio amžiaus žmonių kūrybiškumui lavinti, taip pat jis teigiamai veikia motorikos funkcijas, nes su amžiumi, pirštų jautrumas, kaip taisyklė, mažėja.

Taip pat kviečiame bendradarbiauti vaikų darželių, mokyklų ir kitų vaikų įstaigų direktorius ir vadovus. Galų gale, spalvoto smėlio piešimas ant įdomaus ir aukštos kokybės paveikslėlio yra ne tik įdomi veikla, bet ir labai svarbus vaikų vystymosi veiksnys.

Rodoma 1 - 24 iš 60 prekių

Konstruktoriai

Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.