Nauja Baterijos DURACELL LR44, 2vnt Padidinti

Baterijos DURACELL LR44, 2vnt

250-02723

Nauja

1278 Prekės

2,13 €

su PVM

Pridėkite prekių už 45,00 € ir gaukite nemokamą pristatymą!

• „Duracell Specialty LR44“ šarminiai maitinimo elementai – iki 50 % daugiau galios (palyginus su IEC testuojamomis vidutinės minimalios trukmės LR44 dydžio maitinimo elementais kiekvieno įrenginio ir naudojimo būdo rezultatai gali skirtis).
• Dėl „Duralock Power Preserve™“ technologijos gali tarnauti nenaudojamos bent 5 metus.
• „Duracell“ maitinimo elementus galima įsigyti R44, LR43, LR54 ir 625A dydžių.
• „Duracell“ šarminiai maitinimo elementai skirti naudoti žaisluose, skaičiuotuvuose ir matavimo prietaisuose.
• Turi iki 5 metų siekiančią laikymo garantiją su „Duralock Power Preserve“ technologija, todėl galite būti ramūs, kad šie šarminiai maitinimo elementai bus paruošti, kai jums jų reikės.Jie yra skirti naudoti žaisluose, skaičiuotuvuose ir matavimo prietaisuose.
Prekės ženklasDuracell
TipasLR44
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.