Nauja Baterijos DURACELL Ultra AAA, 4vnt. Padidinti

Baterijos DURACELL Ultra AAA, 4vnt.

250-07395

Nauja

1252 Prekės

6,58 €

su PVM

Pridėkite prekių už 45,00 € ir gaukite nemokamą pristatymą!

• „Duracell Ultra“ baterijos turi unikaliąją „Powercheck“ technologiją, kuri leidžia patikrinti kiekvienos baterijos energijos likutį.
• Mūsų ilgiausiai veikiančios baterijos* Duracell AAA yra ilgiausiai veikiančios baterijos 2015 IEC AAA standartiniuose tyrimuose. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo prietaiso ar naudojimo modelio. (www.iec.ch).
• Mūsų geriausios baterijos, tinkamos kasdieniams prietaisams, įskaitant tuos, kurie suvartoja daug energijos.
• Aukščiausios kokybės nailono viršus apsaugo baterijas nuo skysčių išsiliejimo.
• „Duralock“ technologija išlaiko nepanaudotas „Duracell“ baterijas naujas ir pilnas energijos iki 10 metų, laikant kambario temperatūroje.
• Gaminamos AA, AAA, C, D ir 9 V tipų.
• Šios baterijos yra tinkamiausios „Duracell“ didelio pajėgumo reikalaujantiems įrenginiams, pvz., Skaitmeniniams fotoaparatams, didelės galios reikalaujantiems žaislams, skustuvams, elektriniams dantų šepetėliams ir kitiems. 1969 m. „Duracell“ dalyvavo „Apollo 11“ misijoje ir tapo pirmosiomis baterijomis mėnulyje.
Prekės ženklasDuracell
Kilmės šalisBelgija
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.