Nauja Oro gaiviklio automobiliams pakeitiklis AMBI PUR Car Ocean & Mist, 7 ml Padidinti

Oro gaiviklio automobiliams pakeitiklis AMBI PUR Car Ocean & Mist, 7 ml

400-04696

Nauja

143 Prekės

6,97 €

su PVM

Pridėkite prekių už 45,00 € ir gaukite nemokamą pristatymą!

• „Ambi Pur“ automobilio oro gaiviklis su „Odourclear“ technologija pašalina stiprius ilgai išliekančius kvapus automobilyje ir skleidžia lengvą gaivų kvapą net 70 dienų (nustačius mažiausią režimą ir vairuojant įprastomis sąlygomis).
• „Ambi Pur“ automobilio oro gaiviklis išties pašalina kvapus ir skleidžia tik malonų gaivų aromatą.
• „Ambi Pur“ automobilio oro gaiviklis yra elegantiškas įrenginys, kuris prispaudžiamas prie automobilio ventiliacijos sistemos.
• Dėl naujosios unikalios „Odourclear“ technologijos pašalina net stipriausius kvapus, pvz., maisto, augintinių, dūmų ar šiukšlių, ir skleidžia automobilyje gaivą.
• Kontroliuokite aromato intensyvumą reguliuodami stilingą oro gaiviklį pagal poreikį, kad galėtumėte tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis „Ambi Pur“ gaiva, kad ir kur keliaujate.
Prekės ženklasAmbi Pur
Kilmės šalisIspanija
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.