Nauja Veiksmingas šarminis valiklis PURINA, 10 l Padidinti

Veiksmingas šarminis valiklis PURINA, 10 l

400-03302

Nauja

32 Prekės

51,09 €

su PVM

Pridėkite prekių už 45,00 € ir gaukite nemokamą pristatymą!
,,KLEEN PURGATIS CATERING PURINA"". Šarminis riebalų tirpiklis. Stiprus visų rūšių riebalų (taip pat riebalų su baltymais) valiklis nuo visų plaunamų ir šarmams atsparių paviršių ir objektų – grindų, darbinių paviršių ir gartraukių. Mažai putoja, galima naudoti plovimo mašinose, aukšto spaudimo įrenginiuose. Rekomenduojamas maisto pramonės įmonėse, didelėse virtuvėse, valgyklose, skerdyklose, pieno fermose. Sudėtyje yra natrio hidroksido, kalio hidroksido.
GHS05: Korozija
PAVOJINGA. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones, PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją.
Prekės ženklasKleen Purgatis
Kilmės šalisVokietija
Tūris, apimtis10 l
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.