Nauja Pinigų tikrinimo žymeklis SAFESCAN 30 Padidinti

Pinigų tikrinimo žymeklis SAFESCAN 30

250-03098

Nauja

200 Prekės

3,22 €

su PVM

Pridėkite prekių už 50,00 € ir gaukite nemokamą pristatymą!

• Vos per 2 sekundes SAFESCAN pinigų tikrinimo žymeklis Jums parodys ar banknotas yra tikras ar ne. Tiesiog perbraukite per banknotą ir pamatysite: jei spalva pajoduoja - banknotas padirbtas. Šis prietaisas puikiai tiks taksi vairuotojams, prekyvietėse dirbanties žmonėms ir pan.
• Garantinis aptarnavimas galioja visiems SAFESCAN produktams, išskyrus modelius: Safescan 20, 30, 35, RF-100, RF-110, taip pat negalioja programinei įrangai, VISOMS UV LEMPOMS, baterijoms, monetų talpoms, USB kabeliams, monetų puodeliams, laikikliams ir stalčiams. Garantinis terminas šioms prekėms - 3 mėnesiai.
Prekės ženklasSafescan
Kilmės šalisKinija
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kurie rinktų statistinę informaciją apie lankytojus ir sektų jų veiksmus tiesioginės rinkodaros vykdymo tikslais. Jeigu sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku". Jeigu nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime, tačiau kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies ar visiškai neveikti. Duotą sutikimą galite bet kada atšaukti naršyklėje ištrindami slapukus arba nustatydami naršyklės parametrus taip, kad slapukai nebūtų įrašomi.